Noordwijkerhout – Expositie “Vrolijk Verknipt” in Topaz Munnekeweij

15apr(apr 15)09:0012jul(jul 12)17:00Noordwijkerhout – Expositie “Vrolijk Verknipt” in Topaz Munnekeweij

evenement details

Wat: Expositie van quilts en textielwerken

Waar: Topaz Munnekeweij, Via Antiqua 25, Noordwijkerhout

Wanneer en hoe laat: 15 april tot en met 12 juli 2026 tijdens kantooruren

Kosten: Gratis

Hieronder volgt informatie van de organisator:
Expositie “Vrolijk Verknipt” in expositiegang Topaz Munnekeweij

Tot en met 12 juli 2026 zijn de bijzondere quilts van Janneke Termeer te zien in de expositiegang van Topaz Munnekeweij.

Na meer dan twintig jaar ervaring met het naaien van kinderkleding in haar winkel “Jantje van Leyden”, merkte zij dat er steeds meer reststoffen overbleven. In plaats van deze materialen verloren te laten gaan, begon zij met het maken van quilts en kleinere textielwerken. Wat begon als een praktische oplossing, groeide uit tot een creatieve en duurzame werkwijze.

Tegenwoordig richt zij zich voornamelijk op het werken met restmaterialen, waarbij zelfs de kleinste stukjes stof zorgvuldig worden hergebruikt. Haar aanpak kenmerkt zich door oog voor detail en respect voor materiaal, met als doel verspilling zoveel mogelijk te beperken.

Vanuit deze visie helpt zij ook anderen graag bij het creëren van iets “nieuws van oud”. Dit kunnen bijvoorbeeld quilts zijn, maar ook herbewerkte kledingstukken of andere textiele projecten. Op deze manier draagt zij niet alleen bij aan afvalvermindering, maar inspireert zij ook anderen om bewuster en creatiever met materialen om te gaan.

De expositie is voor iedereen vrij te bezoeken tijdens kantooruren. Topaz Munnekeweij vind je aan Via Antiqua 25 in Noordwijkerhout.

tijd

15 april 2026 09:00 - 12 juli 2026 17:00(GMT+02:00)

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in