
Noordwijk – Een uitverkochte Muze in Noordwijk daverde zaterdagavond op haar grondvesten tijdens het concert van muziekvereniging de Echo der Duinen en de Katwijkse rockband 80’s Rock Legends. Het publiek kreeg een programma voorgeschoteld vol Britse pop- en rockklassiekers, van de jaren ’60 tot nu.
Klassiekers van onder andere The Beatles, Kate Bush Queen, Elton John, Coldplay en Deep Purple passeerden de revue in speciale arrangementen voor blazers, gitaren en zang.
De zaal zong uit volle borst mee, klapte ritmisch mee met de drums, en het orkest en de band ontvingen een staande ovatie aan het einde van de avond.
De foto’s zijn van Richard van Egmond:










![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)













![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-80x60.jpg)



