
Sassenheim – Drie auto’s zijn zondag op elkaar gebotst op de A44 ter hoogte van Sassenheim. Het ongeluk gebeurde nadat een bestuurder ineens moest remmen, de andere auto’s konden niet op tijd reageren. Er raakte niemand gewond. Een berger heeft de auto’s die niet meer door konden rijden weggesleept.
De politie heeft beide rijstroken afgesloten na het ongeluk: het verkeer is omgeleid via de vluchtstrook. Daardoor ontstonden lange files. Het was sowieso al erg druk op de A44, omdat de A4 naar Amsterdam dicht is.


![[AUDIO] Informatieavond over Tiltenberg in De Zilk: ‘Het is veel te groot voor zo’n klein dorp’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8850-218x150.jpeg)









![[AUDIO] Noordwijkse Strandrups wint prijs voor hét kustinitiatief van 2026](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8937-218x150.jpeg)





![[AUDIO] Eendenkooi Teylingen blijft komende tien jaar behouden](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_3694-218x150.jpeg)



![[AUDIO] Oud-burgemeester Breuer krijgt hoogste onderscheiding Teylingen uitgereikt tijdens laatste raad](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8896-218x150.jpeg)







Mensen zijn tegenwoordig met allerlei dingen bezig in de auto behalve met auto rijden