
Noordwijk – Brugklassers van het Northgo College in Noordwijk doen mee aan het kunst- en milieuproject ‘Kunst Oprapen’. Ze volgen lessen over afval en duurzaamheid en maken daarna kunst van het verzamelde afval.
Het project is onderdeel van Kunst in de gemeente Noordwijk en wordt begeleid door recyclingkunstenaar Bart Wisbrun. Hij laat zien hoe afval gebruikt kan worden voor blijvende kunstwerken en stimuleert bewustwording over de wegwerpcultuur.
De leerlingen leren op een creatieve manier over hun invloed op het milieu. De gemeente Noordwijk wil met dit project jongeren actiever betrekken bij duurzaamheid en hun eigen leefomgeving.










![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)













![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-80x60.jpg)



