foto Noordwijk Marketing

Noordwijk – De 26e editie van het Schilderfestival in Noordwijk is afgelopen week afgesloten. Dit jaar is het voor het eerst mogelijk om een groot aantal van de geschilderde werken van het Schilderfestival 2024 in de VVV Zomergalerie te bewonderen en zelfs te kopen.  

Sinds vrijdag is een deel van VVV Noordwijk hiervoor ingericht. Tijdens het Schilderfestival legden ruim 40 professionele kunstenaars uit binnen- en buitenland Noordwijk op het schilderdoek vast. Thema van 2024 was kleur. De kunstenaars werken in de open lucht om het veranderende licht en de kleuren vast te leggen, net als de Franse impressionisten 150 jaar geleden deden. 

De tentoonstelling is te bezoeken van vrijdag 28 juni tot en met zondag 1 september tijdens openingstijden van de VVV Noordwijk, Hoofdstraat 129: dinsdag tot en met zaterdag 10.00-17.00 uur, zondag 12.00-16.00 uur).  

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in