Noordwijk – In gesprek met Abdelkader Benali en Micky Hoogendijk
21jun(jun 21)11:0028(jun 28)12:00Noordwijk – In gesprek met Abdelkader Benali en Micky Hoogendijk
evenement details
Wat: Gesprekken over het thema thuis Waar: Landgoed Calorama, Noordwijk Wanneer en hoe laat: zondag 21 juni en zondag 28 juni 2026
evenement details
Wat: Gesprekken over het thema thuis
Waar: Landgoed Calorama, Noordwijk
Wanneer en hoe laat: zondag 21 juni en zondag 28 juni 2026 van 11.00 tot 12.00 uur
Kosten: 15,00 euro inclusief een kop koffie/thee.
Aanmelden via: www.kunstklank.nl.
Hieronder volgt informatie van de organisator:
In gesprek met Abdelkader Benali en Micky Hoogendijk op Zomerlicht Festival KunstKlank
Ruimte voor Dromers en Denkers is het speciale zondagmorgen programma tijdens het Zomerlicht Festival 2026 op Landgoed Calorama Noordwijk.
Op deze ochtend vormen de stilte en de natuur het vertrekpunt om écht te luisteren. Naar de geluiden van een stille zondagochtend, naar verhalen, muziek en gesprekken over Thuis die raken en aan het denken zetten.
Tijdens het festival gaat journalist en radiopresentator Pieter van der Wielen in gesprek met bijzondere Zomerlichtgasten: Abdelkader Benali en Micky Hoogendijk. Vanuit het thema ‘Thuis – creëer de plek waar je je thuis voelt’ verkennen we wat het betekent om een plek te maken waar je kunt landen, groeien en jezelf kunt zijn.
Zondag 21 juni is Abdelkader Benali te gast. Hij is schrijver, theatermaker, televisiepresentator en verhalenverteller. Met zijn scherpe blik en prachtige woorden duikt hij samen met gespreksleider Pieter van der Wielen in de wereld van herinneringen en identiteit. Wat betekent het om ontworteld te zijn? Wat is ’thuis’ voor hem, en hoe vertaal je dat gevoel naar verhalen die ons allemaal raken?
Zondag 28 juni schuift beelden kunstenaar Micky Hoogendijk aan. Haar werken waren onder meer te zien in Londen, Venetië en Brussel. En deze zomer in Noordwijk bij het Zomerlicht Festival. Vers van de pers is haar nieuwste boek ‘Los laten’. Bij ons deelt ze haar persoonlijke verhaal over verlies, veerkracht en het terugvinden van de weg naar huis. En vertelt ze welke belangrijke rol kunst speelt in haar leven. “Kunst heeft mij gered.”
Zondagochtend 21 & 28 juni 2026: 11.00 – 12.00 uur op Landgoed Calorama Noordwijk. Tickets en info: €15,- inclusief een kop koffie/thee via www.kunstklank.nl




![[VIDEO] Leerlingen Fioretti Lisse herinneren Beatles-optreden in Hillegom met eigen uitvoering: ‘Het was echt geweldig’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-4-218x150.jpg)









![[Audio] Traditionele Kidszoo Cup opnieuw groot succes bij VVSB](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09719-218x150.jpg)









